Dj na wesele Żywiec

Imprezy weselne

Wesele – jeden z najpiękniejszych dni życia, ale również bardzo stresujący. Organizacja przyjęcia weselnego nie należy do najłatwiejszych zadań – przygotowanie sali, dekoracji, znalezienie fotografa, biurokracja i znalezienie osoby, która zapewni oprawę muzyczną jest nie lada wyzwaniem. Z przyjemnością zdejmę z Twoich barków to ostatnie zadanie.

Jako wieloletni DJ i wodzirej mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu wesel i dobraniem najlepszej muzyki. Można mi zaufać. Wychodzę z założenia, że ten wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkową oprawę muzyczną. Przy zleceniach dotyczących wesel, tak jak przy imprezach firmowych, przydaje mi się moje klubowe doświadczenie jako DJ. Potrafię rozgrzać atmosferę na parkiecie i sprawić by wszyscy ruszyli do tańca. Prowadzenie zabaw, tańców, oczepin nie jest dla mnie problemem. Jestem elastyczny, jeśli chodzi o preferencje muzyczne i wyboru zabaw Państwa Młodych – w końcu to ich dzień.

Moje wieloletnie doświadczenie i obeznanie w weselach, gwarantuje znakomicie dobrany repertuar muzyczny. Bardzo ważne dla mnie, jak przy każdym zleceniu, jest rozmowa i uzgodnienie wymagań nowożeńców. Niemniej, obserwowanie reakcji gości również pozwala mi ukierunkować swoją playlistę. Z racji, że moim celem jest ciągłe doskonalenie swoich DJ umiejętności oraz poszerzaniem swojej oferty, będę mógł Wam zaproponować szereg sprawdzonych usług weselnych, m.in. napis love, foto budka, które z pewnością sprawią, że ten dzień będzie naprawdę magiczny.