Ciężki dym

Jest to najmodniejsza atrakcja na weselach. Taniec w chmurach, tak to można inaczej nazwać, doskonale sprawuje się podczas pierwszego tańca. Dym unosi na około 20cm nad podłogę dzięki czemu drobne niedoskonałości w tańcu zostaną niedostrzeżone przez gości a Wy będziecie mieli przepiękne zdjęcia.

Fotobudka

Zatrzymaj chwilę na Twojej imprezie i spraw radość innym! Fotobudka świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy począwszy od wesel po urodziny. Uatrakcyjnij swoje wydarzenie lub spraw komuś wspaniały prezent. Jest to świetna zabawa która na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Napis LOVE

Wyróżnij się na Twojej imprezie!. Świecący napis LOVE nie tylko świetnie nadaje się na wesela lecz również na jubileusze, rocznice. Jest to znakomity element aranżacyjny na Twoją salę!

Mieszko - Saksofonista, skrzypek

Dźwięki saksofonu czy skrzypiec uatrakcyjnią każde przyjęcie weselne. Mieszko zadba o niepowtarzalny klimat grając znane i lubiane kawałki. Połączenie muzyki odtwarzanej oraz muzyki na żywo sprawie że Wasz parkiet rozgrzeje się do czerwoności.

Gosia -Fotografka (Foto Ano)

W fotografii stawiam przede wszystkim na naturalność, prostotę, spontaniczność, jednak dobrze jest też czasami eksperymentować i odkrywać nowe horyzonty. Jest to dla mnie niezwykła przygoda, ciężka praca i dobra zabawa będąca realizacją pasji i osobistym rozwojem. W każdym reportażu staram się podkreślać indywidualność głównych bohaterów znajdujących się na zdjęciach.

Agnieszka - Animatorka

Jeśli planujesz wesele, na którym będą dzieci, warto zadbać również o nich! Najmłodsi uczestnicy przyjęcia najczęściej nudzą się podczas takich uroczystości nie pozwalając rodzicom swobodnie się bawić. Wybawieniem staje się nasza animatorka, która zorganizuje dzieciom czas, tak, aby każdy rodzic mógł oddać się szaleństwu na parkiecie, a jego pociecha zapamięta ten wyjątkowy dzień na długo!

Sebastian - Barman

Pokazy barmańskie, cocktail bary, open bary, to tylko część niezapomnianego widowiska, które urzekną każdego swoim wyglądem. Sebastiana cechuje innowacyjność, pracowitość, elastyczność dzięki której stawia sobie wysoko poprzeczkę aby sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom. Indywidualne podejście oraz promocja kultury picia koktajli to tylko jedna z wielu atrakcji aby Państwa goście czuli się wyjątkowo. Nasze pokazy barmańskie są pełne dynamiki, innowacji oraz profesjonalizmu a to wszystko dzięki zaangażowaniu do której podchodzimy z miłości oraz pasji.